• Odznak všestrannosti

• Odznak všestrannosti je súťaž usporiadaná Ministerstvom školstva a Slovenským olympijským a športovým výborom. Do súťaže sme zapojili všetkých žiakov od 6.-9. ročníka. Celá batéria obsahovala tieto disciplíny – člnkový beh, výdrž v zhybe, vytrvalostný člnkový beh, ľah – sed, skok do diaľky znožmo z miesta, hod medicimbalom vpred. Hodnotilo sa percento zo všetkých slovenských testovaných žiakov, ktoré vaše dieťa svojím výkonom prevyšuje.

Spomedzi všetkých žiakov získali ocenenia:

Strieborný odznak – Karin Urbaníková (VIII.)

Bronzový odznak – Kormaňáková Frederika (VI.), Kormaňáková Zoja Mária (VI.), Kubašová Diana (VI.), Verníček Kevin (VI.), Gdúl Ján (VII.), Jurigová Ester (VII.), Palko Marián (VII.), Urbaník Ľudovít (VII.), Dudášiková Darina (VII.), Večerek Tomáš (VIII.), Kojda Samuel (IX.), Mäsiar Igor (IX.), Sitárik Juraj (IX).

Všetkým žiakom ďakujeme za účasť, úspešným za získané odznaky a veríme, že o rok mnohí svoje výkony vylepšia 😊 .

• Ocenenie našich žiakov

• Žiaci našej školy sa zapojili do tvorivej súťaže Najkrajšia vianočná ozdoba  a literárnej súťaže Najkrajší vianočný príbeh.

Umiestnenie v tvorivej súťaži:

Vanesa Večerková – 1. miesto

Anna Škombárová – 1. miesto

Igor Mäsiar – 2. miesto

Aneta Holubová – 1. miesto

Juraj Sitárik – 3. miesto

Tímea Podstrelená – Cena poroty

Timea Sitáriková – Cena poroty

Umiestnenie v literárnej súťaži:

Ester Jurigová – 2. miesto

SRDEČNE BLAHOŽELÁME A ĎAKUJEME ZA REPREZENTÁCIU ŠKOLY

• Oznam!!!