• ABECEDA ZDRAVIA

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ABECEDA ZDRAVIA .

Dňa 25.11.2022 sme mali v materskej škole vzácnu návštevu. Kamaráti Alex a Katarínka prišli deťom porozprávať čo je prospešné pre ich zdravie. Deti spoznali niektoré písmená abecedy a zopakovali si rôzne druhy ovocia a zeleniny. Bolo to predpoludnie plné smiechu, tanca a zábavy.

• Tvorivé dielne

• Uplynulý týždeň sa na našej škole niesol v duchu kreativity. Žiaci mali možnosť zapojiť sa do tvorivých dielní s vianočnou tematikou. K Vianociam neodmysliteľne patria medovníky, vianočné oblátky, vonné sviečky a dekorácie. Toto všetko bolo súčasťou tvorivých dielní a výsledkom boli plné stoly nádherných dekoratívnych predmetov a chutných dobrôt.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Tvorivé dielne.

• Kvalifikácia do okresného kola vo florbale

• Dňa 16.11.2022 sa žiaci VIII. a IX. ročníka  zúčastnili florbalového turnaja v ZŠ s MŠ Zákamenné. V kvalifikácii do okresného kola sa naši chlapci nedali zahanbiť a vybojovali si účasť vo „finálovom“ zápase so ZŠ s MŠ Krušetnica, v ktorom až na nájazdy prehrali o jeden gól. Zápas bol veľmi dramatický a plný napätia, pretože obidva družstvá boli herne vyrovnané, naši žiaci boli technickejší, súperi rýchlejší. Tešíme sa aj z druhého miesta a za predvedený vyčerpávajúci výkon chlapcom gratulujeme. 🙂

• Vianočná pohľadnica

• V mesiaci november si žiaci 5.  a  6. ročníka pripravili návrhy vianočných pozdravov. Najlepšie práce sme poslali vyhlasovateľovi súťaže  VIANOČNÁ POHĽADNICA -  MKS v Dolnom Kubíne.

• Plenárne rodičovské združenie

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 16.11.2022 o 14.30 hod. na chodbe  hlavnej budovy školy ZŠ s MŠ Breza. Po skončení plenárneho rodičovského združenia budú prebiehať triedne rodičovské združenia. Chceli by sme poprosiť rodičov, aby na združenie prišli bez doprovodu detí. Za pochopenie ďakujeme.